09116367929 - 01732245362 دوشنبه , 29 دی 1399 , 17:00 | +0330

دوره آموزشی ورد Microsoft Word

دوره آموزشی ورد Microsoft Word : این برنامه از جمله برنامه های بسیار مهم تمام ادارات و شرکت ها است. از این نرم افزار برای تایپ، فرمول نویسی، درج جدول، گزارش نویسی و… استفاده می شود. همانطور که گفته شد، دوره آموزش Microsoft Word را میتوان چهارمین مهارت از مجموع  آموزشهای ICDL نام برد. هرچند هدف اصلی این برنامه تایپ و قالب بندی متن ها می باشد، اما ورد دارای ویژگی های دیگری نیز می باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. آکادمی آموزشی عرشیا با ارائه دوره های آموزشی ورد شرايط تحصيل در اين رشته و کليه گرايش های آن را برای علاقه مندان فراهم آورده است . کليه آموزش ها با استفاده از بسته های آموزشی و آموزش های آنلاين و آموزش های حضوری انجام می شود افراد با هر شرايطی مي توانند با با صرف حداقل زمان ، انرژي و هزينه موفق به شرکت در دوره های آموزشی Microsoft Word و کسب مدرک معتبر شوند . هزینه دوره آموزشی ورد با توجه به درآمدی که در آینده خواهید داشت بسیار ناچیز است

واژه پرداز Microsoft Word یکی از نرم افزارهای کاربردی تایپ و ویراستاری می باشد. در واقع به نرم افزاری که امکان نگارش، ویرایش، قالب بندی و چاپ اسناد متنی را فراهم نماید، واژه پرداز می گویند. پس از سیستم عامل ویندوز، نرم افزار واژه پرداز Word، پرطرفدارترین محصول شرکت مایکروسافت می باشد.

پیش نیاز دوره ورد Microsoft office word:

آشنایی با سیتم عامل ویندوز

سرفصلهای کلاس ورد Microsoft office word

 1. تنظیمات محیط واژه پرداز و آشنایی با منوها
 2. تنظیمات سند، تایپ
 3. ایجاد، ذخیره سازی و ویرایش سند
 4. قالب بندی متن و پاراگراف
 5. شماره گذاری و نشانه گذاری
 6. استفاده از سبک ها در سند
 7. جستجو، جایگزینی عبارات در سند
 8. افزودن اشیاء و تنظیمات مرتبط
 9. ایجاد و قالب بندی جدول
 10. ترسیم نمودار در اسناد
 11. ایجاد و تنظیم سرصفحه و پا صفحه
 12. ادغام پستی
 13. آماده سازی سند و تنظیم خروجی آن
 14. قابلیت غلط یاب خودکار
 15. تایپ فرمولهای ریاضی
 16. تنظیم حاشیه صفحه و چاپ سند

مخاطبین آموزش ورد Microsoft office word:

کارمندان، دانشجویان و تمامی افرادی که تمایل به ایجاد سند و صفحه آرایی آن در محیط واژه پرداز را دارند.

مهارت های اکتسابی کلاس ورد Microsoft office word

پس از گذراندن این دوره دانشجو قادر خواهد بود متون فارسی و انگلیسی را ایجاد، ویرایش، صفحه آرایی و چاپ نماید. شما به کمک ابزار قدرتمند ورد می توانید انواع گزارش های متنی و تصویری را به راحت ترین شکل ممکن تهیه و منتشر کنید. این ابزار با استفاده از قابلیت های جدید امکان اشتراک گزاری متون و ویرایش از راه دور را برای بسیاری از کاربران خود فراهم کرده است

درباره آکادمی آموزشی عرشیا

آکادمی آموزشی عرشیا سالیان سال است که در زمینه آموزش فنی و حرفه ای کامپیوتر و نرم افزار، بورس ودهها رشته دیگر فعالیت میکند. حاصل این فعالیت ها ،حضور در بین برترین های استان گلستان می باشد.
جزء بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای ایران در زمینه آموزش علوم روز دنیا ( فناوری اطلاعات ، طلا و جواهرسازی ، تصویرسازی و گرافیک ، امورمالی ، عمران و آیلتس و ...) مفتخر است که با قویترین کادرهای آموزشی در گرگان ، به شما عزیزان خدمت رسانی کند. هسته اصلی مدیریت و آموزش این موسسه شامل اعضایی با مدارک و مدارج عالی تحصیلی همچون دکتری و کارشناسی ارشد ، مدارک بین المللی تربیت مربی و مدرس، و مدارک بین المللی تدریس می‌باشد. اعضای این تیم با بهره گیری از مدارج علمی و سالها تجربه مستمر در آموزش به مقاطع سنی مختلف بر آن شدند تا گامی عظیم در راستای ارتقای سطح آموزش و یادگیری فنون حرفه ای در کشور بردارند.